Strony z województwa Podkarpackie:

1 · 2 · następna strona »
 • Akcesoria biurowe »

  Nowoczesny sklep internetowy z artykułami papierniczymi i biurowymi. Pełne wyposażenie biura, papier do drukarek, artykuły biurowe, meble biurowe, akcesoria biurowe, urządzenia biurowe.

  Jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań biurowych dla firm. Działamy na terenie województwa podkarpackiego i lubelskiego. Firma powstała w 1993r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy nowoczesny sklep internetowy biuroplus24.pl. Proponujemy najlepszą ofertę materiałów biurowych, identyfikatory dla pracowników zapewniając jednocześnie obsługę na najwyższym poziomie. Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają przyznawane firmie nagrody i certyfikaty.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rzeszów »

  Jeśli interesuje Państwa zakup lub wynajem nieruchomości w Rzeszowie, prosimy o bliższe zapoznanie się z ofertą agencji nieruchomości Aurum. Na łamach jej strony znajdują się wyłącznie ciekawe, warte uwagi oferty posortowane w tematycznych kategoriach. Dom w Rzeszowie może być świetną inwestycją zwracającą się w niedługim czasie, dlatego warto być na bieżąco i obserwować rzeszowski rynek nieruchomości. Wykwalifikowani pośrednicy zatrudnieni w firmie Aurum pomogą Państwu przebrnąć przez wszelkie trudności, oferując fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armatura »

  Wielobranżowy Sklep Internetowy oferuje: armatura, chemia budowlana, hydraulika, kanalizacja wewnętrzna, narzędzia, narzędzia budowlane, narzędzia ogrodowe, ogrodnictwo - wszystko na Klikshop.pl.

  Wg dzisiejszych norm - Rozporządzenie ministra infrastruktury z dnia 12.04.2002 Dz.U.Nr.75 poz.690 w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - w łazience muszą znaleźć się urządzenia sanitarne, czyli: wanna z natryskiem, umywalka z zainstalowanym nieopodal na ścianie lustrem, pralka, kosz na bieliznę, muszla klozetowa. Wyposażeniem dodatkowym (nie wymaganym przepisami - a więc w pewnym sensie luksusem) są bidet oraz okno. Podstawowe wyposażenie łazienki może zostać ograniczone w nietypowych sytuacjach np.

  bez muszli klozetowej - jeśli w lokalu znajduje się oddzielna toaleta
  bez wanny (łazienka tylko z samym natryskiem - gdy jest to druga łazienka w mieszkaniu
  bez miejsca na pralkę i kosz na bieliznę - jeśli w mieszkaniu znajduje się pomieszczenie gospodarcze

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbin Mielec »

  Najlepsza Regeneracja turbin, która wykonywana jest bardzo skrupulatnie. Głównie świadczymy różne regeneracje ale także prowadzimy sprzedaż turbosprężarek. Gdy masz dośc dotychczasowych usług konkurencji - nie zwlekaj, przyjdź do nas. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie napraw. Nowoczesny sprzęt to nasz główny atut. Zero kompromisów, ponieważ to strata naszych i Państwa pieniędzy, a także czasu. Gwarancja 12 miesięcy na naprawę.

  Zapamiętaj MR Radka - Turbosprężarki Mielec, Podkarpacie. Najprawdopodobniej to twoja ostatnia tak dobrze wykonana profesjonalna usługa.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piłki do siatków plażowej »

  Zapraszamy serdecznie do mojej hurtowni sportowej SK-Sport. Oferujemy duży wybór sprzętu, odzieży, akcesoriów sportowych do prawie każdej dyscypliny. W dodatku można u nas zamówić wyposażenie boisk, hal sportowych, świetlic, a też puchary i trofea. Dostępne są u nas między innymi artykuły sportowe do takich dyscyplin jak piłka nożna (obuwie, piłki, bramki, ochraniacze), piłka ręczna, siatkówka, w tym plażowa (słupki, piłki do siatkówki plażowej, siatki), tenis ziemny i stołowy (rakiety, piłki, siatki, słupki, stoły do tenisa stołowego), sporty walki (rękawice, ochraniacze)

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dbanie o czystość »

  Centrum Kontroli Chorób podaje, że "Mycie rąk jest najistotniejszym sposobem zapobiegania rozprzestrzenianiu się zakażeń". Źle umyte ręce mogą przenieść szkodliwe bakterie z rąk na współpracowników i kontrahentów. Mycie rąk zapobiega zarażeniu się chorobą i w niektórych przypadkach ma możliwość uratować życie. Oprócz tego czyste ręce są społecznie akceptowalne jeżeli już ładnie wyglądają i świeżo pachną. Oprócz tego środki higieniczne są ogólnie dostępne, zatem można z nich skorzystać do preferuje.Powinno się zauważyć, że na dzień dzisiejszy zagadnienie higieny nie sprowadza się wyłącznie do mycia i czytsości. Jest to element sztukaterii i deasignu. Przekonanie konsumenta do zakupu staje się coraz trudniejsze. Przy raporcie dozownika do mydła, możemy przeczytać:, Łatwy w obsłudze, niezawodny, ponadczasowy design", natomiast serwetki dekoracyjne opisywane są jako:, drukowane, wzorzyste, kolekcja złota".Kolor, materiały wykończeniowe, dekoracje - oto, co przesądza o atrakcyjności. Powstają serwisy o wnętrzach i wyposarzeniu zawierające porady, inspiracje oraz dodatkowo pomysły. Dla wymagających architekt dobierze wszystkie szczegóły, ażeby zadowolić dosłownie najwybredniejszych kontrahentów.
   

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria sieciowe Contica »

  Contica Solutions jest firmą oferującą towary, rozwiązania oraz technologie internetowe LANCOM Systems, które znajdą zastosowanie w niemal każdej specjalizacji - szkolnictwie, hotelarstwie, medycynie, przedsiębiorstwach handlowych i logistycznych, a także w instytucjach administracji publicznej. CONTICA Solutions jako pierwsza firma w Polsce oferuje rozwiązania LANCOM Systems. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty LAN (routery bezprzewodowe, routery 3G/4G, bramki VPN, przełączniki, klienty VPN, akcesoria LAN), produkty WLAN (wewnętrzne punkty dostępowe, zewnętrzne punkty dostępowe, kontrolery, akcesoria WLAN), oraz produkty software (monitorowanie - LSM, zarządzanie - LCSM). Oferujemy również technologie LTE, iPv6, sterowanie pasmem, smart WLAN, PCI DSS oraz Go green. LANCOM Systems charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, stabilności oraz skuteczności. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - contica.pl Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w uzyskaniu odszkodowania – Codex »

  Centrum Obsługi Powypadkowej Codex udziela profesjonalnej pomocy w dochodzeniu odszkodowania. Jako jeden z współzałożycieli Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych oferuje wparcie podczas całego procesu. Przedstawiciele firmy na podstawie uzyskanych pełnomocnictw są w stanie poprowadzić sprawę od początku do końca bez potrzeby stawiennictwa na niej poszkodowanych. Uzyskane w ten sposób świadczenia w większości przypadków są znacznie wyższe niż te wynikające z bezpośrednich starań osób fizycznych.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 65 letnie doświadczenie w produkcji ręczników »

  Zapraszamy do sklepu WISAN. Czeka w nim na Państwa szeroka oferta firanek oraz innych wyrobów dekoracyjnych do pokoju mieszkania. Dzięki produktom "WISAN" można nadać pomieszczeniom mieszkania wyjątkowego stylu i miejsca na wypoczynek po ciężkim dniu. Wystarczy odrobina fantazji, aby odmienić dom nie do poznania. Produkty sprzedawane w sklepie internetowym zostały wyprodukowane przez fabrykę z 65 letnim doświadczeniem w branży, co przekłada się na trwałość oraz ich ciekawe wzornictwo. W sklepie internetowym znajdą Państwo m.in. zasłony czy rolety oraz liczne promocje, obok których nie da się przejść obojętnie.
   
   zapraszamy do sklepu wisan. czeka w nim na państwa szeroka oferta firanek oraz innych wyrobów dekoracyjnych do pokoju mieszkania. dzięki produktom "wisan" można nadać pomieszczeniom mieszkania wyjątkowego stylu i miejsca na wypoczynek po ciężkim dniu. wystarczy odrobina fantazji, aby odmienić dom nie do poznania. produkty sprzedawane w sklepie internetowym zostały wyprodukowane przez fabrykę z 65 letnim doświadczeniem w branży, co przekłada się na trwałość oraz ich ciekawe wzornictwo.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gorkan - inspekcja TV, monitoring kanalizacji, inspekcja kanalizacji, kamery do kanalizacji »

  Specjalnością mojej korporacji jest inspekcja tv sieci kanalizacyjnych, a proponowane przez moją firmę usługi kierowane są przede wszystkim do firm/spółek/korporacji budowlanych, przedsiębiorstw oraz zakładów produkcyjnych. Współpracujemy jednak również z urzędami miast i gmin, zarządami dróg i centrami handlowymi. Pośród polecanych przez moją firmę usług na priorytetową uwagę zasługuje bezwykopowa renowacja kanalizacji polegająca głównie na usuwaniu twardych osadów. Oferujemy również kompleksowe czyszczenie kanalizacji wypłukując wszystkie nieczystości, jakie znajdują się w kanale. W trakcie inspekcji dokonujemy pomiaru szczelności kanalizacji gwarantujący jej bezproblemowe działanie. Jedną z najbardziej pubudzających ciekawość usług znajdujących się w mojej spisie produktów/usług jest inspekcja TV pozwalająca na błyskawiczne uwarunkowanie, które miejsca mogą być uszkodzone i umożliwiająca dokonanie pomiaru nieczystości. Inspekcja TV z wykorzystaniem kamery zainstalowanej na specjalnym wózku pozwala także postanowienie, gdzie mogą znajdować się nielegalne przyłącza, co pozwala ich błyskawiczną likwidację. Sprawdź na naszej stronie, a w razie pytań skontaktuj się z nami, Gorkan.pl

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jasło »

  Kancelaria adwokacka Jasło zaprasza! Nasz zakres działalności obejmuje m.in:

  - prawo spółek handlowych (m. in. projektowanie umów spółek handlowych, pomoc w przekształcaniu spółek prawa handlowego, pomoc w rejestracji spółek w KRS),
  - prawo pracy (m. in. sprawy o odszkodowania z tytułu niezgodnego w przepisami rozwiązania umów o pracę, o przywrócenie do pracy, o wynagrodzenie, projektowanie i opiniowanie umów związanych ze stosunkiem pracy),

  - prawo rodzinne (m. in. sprawy o rozwód, separację, alimenty, ustalanie kontaktów z dzieckiem, przysposobienie, ustalanie i zaprzeczanie ojcostwa, podział majątku dorobkowego),
  - prawo związane z nieruchomościami (m. in. sprawy o naruszenie posiadania, zasiedzenie, służebności gruntowe, wpisy w księgi wieczyste praw związanych z nieruchomością, ustalanie niezgodności treści ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym),
  - prawo karne (m. in. obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, występowanie w charakterze oskarżyciela posiłkowego),

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Duży wybór tkanin dekoracyjnych »

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Wisnan jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych zajmujących się wytwarzaniem firan oraz wyrobów dekoracyjnych. Firma istnieje od 65 lat, a jej wyroby słyną z dobrej jakości, oryginalnego wzornictwa i niezawodności, które są importowane do 30 krajów w Europie. Wszystkie z produktów charakteryzują się wzornictwem pozwalającym nadać wnętrzu domu wspaniałego i oryginalnego stylu. Wisan w swojej ofercie posiada m.in. firanki metrażowe, dekoracje okienne, ręczniki, firanki balkonowe, obrusy oraz rolety, a także i wszelkiego rodzaju inne produkty dekoracyjne. By dowiedzieć się więcej o produktach oraz firmie Wisan wejdź na witrynę Wisan.
   
   przedsiębiorstwo produkcyjne wisnan jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych zajmujących się wytwarzaniem firan oraz wyrobów dekoracyjnych. firma istnieje od 65 lat, a jej wyroby słyną z dobrej jakości, oryginalnego wzornictwa i niezawodności, które są importowane do 30 krajów w europie. wszystkie z produktów charakteryzują się wzornictwem pozwalającym nadać wnętrzu domu wspaniałego i oryginalnego stylu.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gorkan - inspekcja TV, monitoring kanalizacji, inspekcja kanalizacji, kamery do kanalizacji »

  W ofercie firmy głównie: inspekcja telewizyjna, czyszczenie kanalizacji oraz usuwanie korzeni. Ofertę kierujemy do m.in. przedsiębiorstw z branży budowlanej, fabryk, urzędów miast i gmin, zarządów dróg oraz oczywiście dla osób prywatnych. Firma Gorkan mieści się w mieście Gorzyce, lecz wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Oferujemy najatrakcyjniejsze ceny usług w kraju i darmowy dojazd do klienta, a więc nawet firmy z Poznania, Szczecina czy z Lublina śmiało mogą skorzystać z usług naszej firmy. W celu zapoznania się z dokładną ofertą prosimy o kontakt, bądź odwiedzenie naszej strony Gorkan.pl

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy; Sterowniki pomp pieców dmuchawy »

  Przedsiębiorstwo handlowe KG net zajmujące się dystrybucją detaliczną i hurtową akcesorii do ogrzewania pomieszczeń.Dzięki aktywnej współpracy z wiodącymi producentami akcesoriów grzewczych oraz innych urządzeń wspomagających efektywność zarządzania energią cieplną mamy możliwość zaproponowania najwyższej jakości produktów. Naszą renomę potwierdza szereg zadowolonych klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. W naszej ofercie mamy do zaoferowania szeroki zakres sterowników do pomp, pieców C.O. oraz zaworów. Ponadto, nawiązując do ekologicznego trendu w gospodarce cieplnej, dostarczamy różne rodzaje sterowników obsługujących panele słoneczne. Poza tym możemy zaproponować wiele innych urządzeń, takich jak: zestawy nadmuchowe, dmuchawy, pompy C.O. i C.W.U., obejścia do pomp, programatory, regulatory temperatury, termostaty, detektory czadu, miarkowniki, zawory trójdrożne, siłowniki, głowice termostatyczne itp.

  Stawiamy również duży nacisk na rozwój naszego asortymentu i podążanie za nowościami technicznymi w zakresie proponowanych produktów, stąd nasi klienci mają pewność zakupu najnowszych oraz innowacyjnych urządzeń. Proponowane przez nas produkty cechuje wyjątkowy design oraz najwyższa jakość na miarę XXI wieku.

  Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie oraz instalatorów.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • studia podyplomowe w rzeszowie »

  Wykfalifikowani pracownicy częstokroć decydują się na poszerzenie swojej edukacji.  Jest to właśnie bardzo modne i popularne. Dosłownie jeżeli już sami się nie zdecydują do poszerzania prywatnych kwalifikacji przymusza ich pracodawca. By utrzymać się na rynku pracy trzeba być elastycznym. Dlatego coraz w ogromnej liczbie przypadków Ci decydują się na studia podyplomowe Rzeszów w innym kierunku niż studia ukończyli albo kierunku pokrewnym. Daje im to większą szansę na znalezienie dużo lepiej płatnej pracy lub uniknięcia redukcji etatów w korporacji. Audyt studia podyplomowe jest również bardzo popularny. Zwłaszcza jeśli chodzi o dojrzałych pracowników dużych korporacji, którzy są świadomi indywidualnej wartości.  Pracodawcy dla podwyższenia kwalifikacji prywatnych pracowników w ogromnej liczbie przypadków wysyłają ich na kursy i szkolenia Rzeszów. W bardzo wielu przypadkach są to warsztaty komputerowe, księgowe, kadrowe albo administracyjne. W wielu przypadkach także pracownicy we własnym zakresie opłacają sobie takie oto szkolenia w celu podwyższenia indywidualnej szansy na znalezienie dobrej pracy. Na szkolenia i  szkolenia wysyłają również Urzędy Pracy żeby podnieść szansę zarejestrowanych na znalezienie pracy. Edukacja w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna i nieprosto bez tytułu naukowego odnaleźć dobrą a raczej jakąkolwiek pracę.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych »

  Wiesz jak podstawowy jest wizerunek firmy Teraz, gdzie konkurencja bywa tak silna. Dzięki naszym usługom zwiększysz dochody z prowadzonej poprzez siebie działalności. Wykonamy dla Ciebie stronę internetową WWW opisującą w sposób ciekawy to czym się zajmujesz, zaprojektujemy interesującą grafikę a na koniec wypromujemy Twoją witrynę by znalazła się na szczycie rezultatów w wyszukiwarce. W ten metodę ilość potencjalnych nabywców odwiedzających Twoją stronę wyraźnie wzrośnie. Jest to świetny metodę na rozpowszechnianie sklepów online, gdzie każdy odwiedzający potrafi przynieść nam realny dochód gotówki.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych - Rzeszów »

  Oferujemy usługi z zakresu projektowania, aktualizacji, modyfikacji stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, web aplikacji. Ponadto zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron www, SEM, SEO, Marketingiem online, integracją z popularnymi serwisami społecznościowymi, doradztwem internetowym jak i e-biznesem.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Public relations »

  Firma Exacto oferuje szeroki zakres usług powiązanych z public relations. Działając intensywnie na polskim rynku zyskali cenne doświadczenie i zadowolonych Klientów. Oferując swoje usługi z zakresu doradztwa biznesowego, oferują miedzy innymi badania PR, zapewniają pomoc przy organizacji wydarzeń branżowych, a także zajmują się komunikacją wewnętrzną i kryzysową. Na stronie można znaleźć wszelkie niezbędne informacji odnośnie historii i działalności firmy.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki betonowe »

  Pod adresem promis.net.pl znaleźć można informacje na temat przedsiębiorstwa zajmującego się wykonywaniem posadzek przemysłowych. Spółka PROMIS funkcjonuje od 2001 roku, prowadząc działania takie jak naprawy posadzek. Ponadto zajmuje się projektami pokryć powierzchni płaskich, wśród których klienci najczęściej decydują się na posadzki żywiczne. Na stronie można znaleźć dokładne informacje na temat stosowanych technologi wykańczania podłóg, archiwalne materiały przedstawiające zrealizowane inwestycje oraz formularz kontaktowy służący do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kreowanie wizerunku »

  Newsline.pl to portal dla ludzi pracujących w szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Jest to kompendium wiedzy z zakresu public relations, z nastawieniem przede wszystkim na dostarczanie aktualnych i sprawdzonych informacji z branży. Treść strony skierowana jest zarówno do praktyków zaangażowanych w kreowanie wizerunku, prowadzenie projektów, jak i osób poszukujących artykułów na tematy związane z branżą, np. kampanie PR, kreowanie wizerunku itp. Na stronie można znaleźć również katalog firm z branży: agencje public relations oraz firmy HR.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw:

Tylko u nas Kamera bezprzewodowa, wysokiej jako?ci.   Polecamy Torby reklamowe, w najni?szych cenach.   Oferujemy Noktowizory , ró?nego rodzaju.   Oferujemy wysokiej jako?ci, prosto z importu olej z czerwonej palmy, do nabycia tylko w naszym sklepie.