Strony z województwa Łódzkie:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Weksle Kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupię przejmę zadłużone spółki, Likwidacja-Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy spółkę , firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią firmy, firmy które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, prac lub ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, spółek ma możliwość być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, nabywców, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm i firm/spółek/korporacji . FINANSOWANIE DLA Korporacji I Spółek Oferta dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • wczasy w Polsce - Łódź »

  Jesteśmy biurem podróży z ponad 20-letnim stażem na rynku turystycznym. Nasz znak towarowy "GRAND TOUR" jest znany nie tylko w Polsce, ale też w gronie zagranicznych touroperatorów branży turystycznej.
  Po zmianach strukturalnych od 1 marca 1996 roku Regionalna Agencja Turystyki z siedzibą w Łodzi jest spółką z o.o. wpisaną na dzień obecny do Krajowego Rejestru Sądowego nr: 000212095. Kierownictwo firmy oraz pracownicy stanowią doświadczoną kadrę z wyższym wykształceniem, a ponadto długoletnim stażem w turystyce.  Dzisiaj współpracujemy z grupą stałych nabywców (również zakłady pracy), a ponadto prowadzimy marketing imprez przez sieć mniej więcej 50 agentów w całej Polsce.
  Regionalna Agencja Turystyki na dzień obecny specjalizuje się przede wszystkim w turystyce kulturalnej. Organizujemy: obozy i kolonie, wczasy w Polsce, wycieczki i wyjazdy operowe, wyjazdy do Centrum nauki Kopernik, wyjazdy do najsłynniejszych scen operowych w Europie z udziałem Dyrektora Scen Operowych w Polsce - Sławomira Pietrasa
  Dla dzieci i młodzieży organizujemy kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki, zimowiska zarówno w kraju jak również zagranicą. Hitem sezonu letniego są: obóz sportowo-piłkarski z wizytą w jednym z I-ligowych klubów,  kolonie dla klubowiczów "Angorki", a dodatkowo warsztaty dziennikarskie "Potęga Prasy w Rewalu pod patronatem medialnym tygodnika "Angora".
  Dla dorosłych, a oprócz tego rodzin z dziećmi Agencja proponuje imprezy samolotowe do: Egiptu, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Francji, Włoch, Grecji, Bułgarii ... , a oprócz tego wycieczki autokarowe do: Paryża, Londynu, Wiednia, Pragi, Budapesztu... Jesteśmy agentem wielu touroperatorów takich jak: Triada, Rainbow Tours, Exim Tours, Oasis Tour, Alfa Star, GTI, Wezyr, Sol-Tours, Lekier, Selectours, Grecos, Ecco Holiday, Delta Travel ...

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • mBank Gdańsk »

  Na witrynach adresu mbank-placowka.pl, znajdziecie Państwo zbiór intrygujących informacji, na temat schematu działania najpopularniejszego banku w Polsce, jakim to bezsprzecznie jest Mbank Kraków. Można tam także znaleźć adresy oddziałów tegoż banku, które to są przystępne w parudziesięciu rodzimych aglomeracjach miejskich. Bądźcie pewni, że jakiekolwiek haczyki prawne, używane przez inne banki, szczególnie te z cudzoziemskim kapitałem, u nas nie są w żadnym razie wdrażane. M-Bank nie należy do tych jednostek, które to jeno nęcą swych niedoszłych Klientów nadzieją bardzo pociągających stawek procentowych, przy równocześnie niesłychanie niskich narzutach. My bardzo dobrze wiemy, jak stosując należyte normy legislacyjne, dbać o własny portfel i nie dać się zrobić w balona.na witrynach adresu mbank-placowka.pl, znajdziecie państwo zbiór intrygujących informacji, na temat schematu działania najpopularniejszego banku w polsce, jakim to bezsprzecznie jest mbank kraków. można tam także znaleźć adresy oddziałów tegoż banku, które to są przystępne w parudziesięciu rodzimych aglomeracjach miejskich.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.601-676-619 »

  Kupię przejmę zadłużone spółki, Likwidacja - Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy . Tel.601-676-619 Tel.535-867-180 www.bcgi.eu Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i spółek Zainwestujemy lub kupimy korporację, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Spółka zajmująca się pośrednictwem w obrocie udziałami spółek prawa handlowego, Proponuje swoje usługi w zakresie: Pośrednictwa w kupnie sprzedaży spółek Przeprowadzenie postępowania likwidacyjnego. Przygotowanie do postępowania upadłościowego z możliwością zawarcia układu bądź obejmującej likwidacje spółki. Przejecie zarządzania kryzysowego w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie widzi możliwości dalszego funkcjonowania spółki lub dalsze funkcjonowanie może spowodować zagrożenia cywilno-karne dla członków zarządu.  Tworzenie na bazie likwidowanej spółki nowego podmiotu, który może wykorzystać wartości niematerialne i doświadczenie likwidowanej spółki. Pełną pomoc prawną w zagadnieniach kodeksu spółek handlowych. Nasze Usługi :  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek)

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • mBank Bielsko-biala »

  Na łamach strony mbank-placowka.pl, znajdziecie Państwo szereg ciekawych informacji, na temat modelu funkcjonowania najpopularniejszego banku w kraju, jakim to z pewnością jest Mbank Legnica. Można tam też wyszukać adresy placówek ów banku, które to są przystępne w parudziesięciu polskich miastach. Bądźcie pewni, że żadne haczyki prawne, używane przez odrębne banki, zwłaszcza te z cudzoziemskim kapitałem, u nas nie są w żadnym razie wprowadzane. M-Bank nie przynależy do tych oddziałów, które to tylko nęcą swych przyszłych interesantów obietnicą bardzo dużych stawek odsetkowych, przy równolegle niesłychanie niskich prowizjach. My doskonale wiemy, jak stosując odpowiednie kanony legislacyjne, zadbać o swoją kieszeń oraz nie dać się zrobić w balona.na łamach strony mbank-placowka.pl, znajdziecie państwo szereg ciekawych informacji, na temat modelu funkcjonowania najpopularniejszego banku w kraju, jakim to z pewnością jest mbank legnica. można tam też wyszukać adresy placówek ów banku, które to są przystępne w parudziesięciu polskich miastach. bądźcie pewni, że żadne haczyki prawne, używane przez odrębne banki, zwłaszcza te z cudzoziemskim kapitałem, u nas nie są w żadnym razie wprowadzane.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dla gmin Brójce Brzeziny Andrespol Koluszki Rzgów Tuszyn Nowosolna Łódź »

  Tuszyn - Wola-Rakowa 12 km I Rzgów - Wola-Rakowa 9 km !Andrespol - Wola-Rakowa 7 km I Łódź - Wola-Rakowa 12 km !Andrespol - Wola-Rakowa 7 km I Łódź - Wola-Rakowa 12 km !leczymy kolano kręgosłup rękę nogę stopę dłoń itd. NFZ - Wola Rakowa
  przyjmuje doswiadczony personel prywatnie i na NFZ wysoka jakosc swiadczen

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opony »

  Kliknij na nasz portal www.opony.net. Niestety w Polsce nie ma nakazu zmiany opon letnich na opony zimowe. Więc nie musisz się troskać, że złapiesz grzywne. Policja ma zawiązane ręce. Aczkolwiek opony zimowe przystosowane są do poruszania się na śliskiej ścieżce. Opony zimowe firmy Metzeler posiadają dużo lepsze parametry jezdne. Przykładowo opony zimowe posiadają efektywniejszą przyczepność do podłoża pokrytej śnieżkiem.Gdy poruszamy się na oponach letnich droga hamowania wydłuża się o 30 procent. Wyobraźmy sobie tą zdarzenie, że gablota porusza się na oponach zimowych z prędkością 80 KM na h i hamuje bo na zebrę wybiegło dziecko bez problemu wychamuje bezpiecznie. Na oponach letnich doszłoby do wypadku bo opony zimowe posiadają efektywniejsze odprowadzanie wody i przyczepność na śniegu. W Polsce sezon zmiany na opony zimowe to przełom miesiąca listopada i grudnia. W serwisach oponiarskich tworzą wielkie kolejki samochodów nasza warsztat jest tego przykładem. W listopadzie nasi mechanicy są w pracy od siódmej do dwudziestej. Dziennie przyjeżdża 200 klientów, sprzedajemy także opony zimowe wszystkich marek aut to jest Starco. Są to renomowani wytwórcy zajmujący się produkcją najwyższej jakości opon zimowych. Na placu firmy mam 10K opon zimowych, które opychamy po najniższych cenach. Opony zimowe przynoszą dochód bowiem kupujemy je prosto od producentów. Usługa wymiany opon zimowych kosztuje dla siedemnasto calowych kół mniej więcej 59 złotych. Wymień i kup opony zimowe u nas nie stracisz.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Włosy Łódź »

  Jeśli brakuje Ci dobrych specyfików, dermokosmetyków lub suplementów diety, to zostań klientem Apteki Wrzosowej. Odnajdziesz tu całe mnóstwo wyselekcjonowanych artykułów, które dobrze robią na zdrowie i wygląd. Zakupisz tu m. in. preparaty piękna skóra Łódź, tran, izoflawony sojowe bądź fluidy matujące. To wyroby renomowanych producentów, Avene Łódź i innych. Sklep posiada w asortymencie produkty dla osób w każdym wieku, dla starych i młodych. Konsultanci apteki z chęcią doradzą jakiego rodzaju preparat zakupić, można dzwonić na bezpłatną infolinię. Co więcej zakupy są całkowicie bezpieczne, a sklep współpracuje z serwisem Allegro, dzięki czemu Allegrowicze mogą logować się bez rejestracji osobnego konta. jeśli brakuje ci dobrych specyfików, dermokosmetyków lub suplementów diety, to zostań klientem apteki wrzosowej. odnajdziesz tu całe mnóstwo wyselekcjonowanych artykułów, które dobrze robią na zdrowie i wygląd. zakupisz tu m. in. preparaty piękna skóra łódź, tran, izoflawony sojowe bądź fluidy matujące.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Weksle Kupimy Tel.535-867-180. »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla korporacji i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy albo kupimy korporację, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią spółki, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w korporacji/spółce ) Spółka, spółek ma możliwość być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna tylko dla korporacji i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA Spółek I Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szablony WWW »

  Szablony stron internetowych gotowych portali internetowych z amerykańskiego portalu Template Monster z całkowitą obsługą nabywcy w Polsce – płatności w PLN, faktury VAT za szablony. W serwisie znajdziesz najróżniejsze szablony stron posegregowane w kategorie tematyczne i specjalne. Oferujemy szablony opracowane w różnorakich technologiach, typach  i stylach. Najwyższej klasy szablony do stron internetowych w różnych grupach tematycznych i zróżnicowanej stylistyce wytworzania. Szablony do stron www też kreowane w technice flashu oraz swish. Oferujemy szablony do stron www do sklepów ecommerce (osCommerce, Zen Cart, CRE Loaded) i systemów zarządzania treścią (Joomla, Mambo, Nuke), jak również szablony www do for dyskusyjnych i aplikacji blogowych. Dodatkowo znajdziesz u nas gotowe szablony graficzne logo korporacji, wizytówek i inne szczegóły identyfikacji wizualnej spółki. Projekty graficzne dostarczane w różnorakich tematach i stylach. Wykonane także przy użyciu Flasha i SWiSH. Szablony do stron www dla sklepów internetowych, szablony www do for dyskusyjnych i sklepów internetowych – wystarczy wstawić swoją treść i logo, aby otrzymać wysokiej jakości serwis internetowy. Wysokiej jakości szablony do stron www po najniższych cenach. W serwisie znajdziesz ponad 12 tysięcy wzorów graficznych w postaci gotowych szablonów stron www do budowy. Wykwintne animacje flash, specjalistyczne obrazy i dopracowanie każdego detalu to cechy wyróżniające całą propozycję sklepu. Przy tym projekty graficzne do sytemów CMS (z języka angielskiego - Content Management System) (Joomla, Mambo, Nuke), blogów, for dyskusyjnych, szablony stron internetowych sklepów online (osCommerce, CRE Loaded, Zen Cart) i kilka innych. 

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Flizelina krawiecka »

  Firma "KARINEX" działa na polskim rynku od 25 lat (1987 rok). Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju włókninach: Flizelina krawiecka, termolina, wkład odzieżowy, włóknina Vateks, agrowłóknina, agrotkanina, geowłóknina, ściereczki Rest, mopy Rest, flizelina Wilson.
  Od wielu lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej największego producenta włóknin w Turcji - firmy VATEKS.
  Fabryka od wielu lat posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000 na wyroby oraz certyfikat ekologiczny Oeko-Tex Standard 100. Dzięki temu zagwarantowana jest wysoka jakość naszych produktów
  Od kwietnia 2002 roku firma „Karinex” przeniosła się do nowej siedziby w nowym budynku. Jest to nasza własność więc zakupy w takiej firmie są gwarancją jakości obsługi oraz pewności, że sklep nie zostanie zlikwidowany w ciągu jednej nocy.
  Posiadamy własny transport, laboratorium oraz technologa ds. włóknin.

  Zapraszamy do współpracy zarówno hurtownie jak i odbiorców indywidualnych.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • GsShop 'Good Sh*t' Najlepszy sklep z grafiką na zamówienie. »

  Witajcie w GS Shop!


  Mój sklep oferuje nie tylko koszulki czy kubki, ale też dużo humoru.


  Znajdzie się tutaj też coś dla fanów róznych rodzajów muzyki.


  Wysoka jakość - technologia DTG (druk cyfrowy bezpośrednio na koszulce) zapewnia wyjątkową jakość i trwałość nadruków.


  KUPUJĄC DWIE RZECZY U MNIE NIE PŁACISZ ZA PRZESYŁKĘ!


  Codziennie dodaję po kilka grafik różnego rodzaju.

  Zapraszamy do zakupów!

  Skrót od nazwy nie oznacza tylko "Good Shit", ale również popularny za komunizmu sklep Gospodarstwa społecznego, czyli popularnego "gjeesu".


  Takie i wiele innych niespodzianek odnajdziecie w tym sklepie.


  Możliwość tworzenia nadruków na zamówienie.


  Zamówienia pod numerem gg: 33428888, lub na www.facebook.com/profile.php?id=100001400471216
  Zapraszam :)

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm - ontom »

  Oferowany przez Ontom Sp. z o.o. outsourcing IT oznacza wzięcie przez nasze przedsiębiorstwo pełnej odpowiedzialności za wybrane zasoby informatyczne. Pozwala to firmie lepiej się skupić na działalności i rozwijaniu się w swojej branży a informatykę powierzyć firmie posiadającej doświadczenie i specjalistów w zakresie IT - tak jest taniej i lepiej. Organizacja ma większą elastyczność finansową wynikającą z ograniczenia kosztów stałych oraz posiada możliwość lepszego zarządzania przedsiębiorstwem. Utrzymywanie działów IT zajmujących się działalnością pomocniczą jest często bardzo kosztowne i nie gwarantuje odpowiedniego poziomu usług.

  Realizowane usługi outsourcingowe:
  - kompleksowa obsługa infrastruktury sprzętowej i komunikacyjnej,
  - obsługa oprogramowania użytkowego oraz systemów zarządzania przedsiębiorstwem,
  - zarządzanie sieciami LAN i WAN,
  - administrowanie serwerami: komunikacyjnymi, aplikacyjnymi, bazodanowymi,
  - prowadzenie projektów i doradztwo w zakresie IT.

  Realizowane usługi outsourcingowe:
  kompleksowa obsługa infrastruktury sprzętowej i komunikacyjnej,
  obsługa oprogramowania użytkowego oraz systemów zarządzania przedsiębiorstwem,
  zarządzanie sieciami LAN i WAN,
  administrowanie serwerami: komunikacyjnymi, aplikacyjnymi, bazodanowymi,
  prowadzenie projektów i doradztwo w zakresie IT.
   
   

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź »

  Kancelaria Prawna prowadzona przez Mecenas Annę Dastych zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie nieruchomości i posesji. Nasza kancelaria prawna posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców i osób prywatnych. Kancelaria Prawna Anny Dastych pomaga w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z prawem administracyjnym, prawem pracy oraz prawem handlowym. Zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KrysShop24 Artykul‚y dekoracyjne i S›lubne »

  Zapraszamy Państwa do zakupów oraz odwiedzin w naszym E-sklepie. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju dodatki dekoracyjne oraz florystyczne. Jeśli planujesz ślub, wesele czy też imprezę dla Twojej pociechy taką jak chrzest czy też komunia to właśnie u Nas znajdziesz to co pomoże Ci udekorować ten wspaniały dzień. W naszej ofercie znajdują się takie artykuły dekoracyjne jak: Flizelina dekoracyjna, Rafia naturalna, Rafia syntetyczna, Organza dekoracyjna, Sizal, Rattan dekoracyjny. Wśród wielu produktów florystycznych znajdą Państwo takie produkty: pianka florystyczna, gąbka do kwiatów, odżywki, klej florystyczny, auto corso.
  Jeśli nie posiadamy jakiegoś artykułu napisz lub zadzwoń a postaramy się zwiększyć asortyment o ten produkt.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Samoczynne preclowanie i katalogowanie »

  Jeśli na serio myślisz o katalogowaniu swojej strony www, to powinnaś mieć do tego celu odpowiednie narzędzie. Kompleksową obsługę procesu katalogowania gwarantuje program Publiker. Program do katalogowania jakim ze stuprocentową pewnością jest Publiker to pierwsze narzędzie, które łączy w sobie katalogowanie ręczne i katalogowanie automatyczne. Tam gdzie to możliwe program doda wpis samoczynnie, a tam gdzie nie poradzi sobie z tym - Ty będziesz mógł dodać wpis ręcznie. Po raz 1szy nie będzie musiał tracić czasu na dodawanie wpisów do folderów, do których inni dodają wpis automatycznie. Koniec z marnotrastwem czasu - od tego momentu czas na skuteczne i całkiem szybkie katalogowanie, dzięki programowi Publiker, perfekcyjnym programem do SEO (ang. Search engine optimization) stron.Zapraszam do zapoznania się z ofertą programu Publiker, która przedstawiona jest na witrynie internetowej pod adresem www.publiker.pl. Publiker to specjalistyczny program, który ułatwi pozycjonowanie stron zarówno osobom znającym się dobrze na pozycjonowaniu, jak i tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z promocją w globalnej sieci. Dzięki automatyzacji wielu rutynowych czynności katalogowanie stron www staje się szybkie, łatwe i przede wszystkim skuteczne. Katalogowanie stron www to nie wszystko, ponieważ jakiś czas temu bardzo popularne stało się preclowanie stron internetowych WWW, które także jest wspierane poprzez program Publiker w bardzo szerokim zakresie. Odwiedź naszą witrynę www, ażeby przeczytać o pozostałych możliwościach programu do pozycjonowania Publiker.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Halitoza »


  Nieświeży oddech - zwany fachowo halitozą - jest przypadłością, na którą cierpi prawie 80% dorosłych. Dolegliwość ta - aczkolwiek nie jest chorobą - utrudnia kontakty z innymi ludźmi i prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji.
  By skutecznie pozbyć się halitozy, trzeba prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, a dodatkowo stosować odpowiednią dietę.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Alius-Med Przychodnia dla Tuszyn Rzgow Andrespol Lodz Wola Rakowa NFZ »

  Przychodnia została utworzona w 2005 r. w miejscowości Brójce. W momencie uzyskania kotraktu z NFZ na świadczenie zabiegów rehabilitacyjnych objęła opieką 18.000 pacjentów z okolicznych gminy Tuszyn Andrespol Rzgow i miasta Andrespol. Obecnie placówka została przeniesiona do miejscowości Wola-Rakowa uzyskując znacznie lepsze warunki lokalowe.

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ból kręgosłupa Łódź »

  Klinika Raj-Med proponuje szeroki wybór terapii w zakresie medycyny niekonwencjonalnej. Kuracje te mogą być uzupełnieniem dla standardowych sposobów leczenia najrozmaitszych dolegliwości, a w niektórych przypadkach są w pełni wystarczające, aby efektywnie zlikwidować ból kolana Łódź, ból głowy czy nadciśnienie. Gabinet jest prowadzony przez wybitnego eksperta, którego kompetencje są potwierdzone dokumentami i długoletnim doświadczeniem. W zakres usług wchodzą kuracje takie jak kinesiotaping Łódź, różne odmiany masaży albo terapie przygotowane dla zawodników sportowych. Terapeuta manualny Łódź skutecznie pomógł już wielu ludziom. Swój zawód traktuje jak pasję i ciągle uczy się kolejnych rzeczy, a robi to z myślą o dobru pacjentów. klinika raj-med proponuje szeroki wybór terapii w zakresie medycyny niekonwencjonalnej. kuracje te mogą być uzupełnieniem dla standardowych sposobów leczenia najrozmaitszych dolegliwości, a w niektórych przypadkach są w pełni wystarczające, aby efektywnie zlikwidować ból kolana łódź, ból głowy czy nadciśnienie. gabinet jest prowadzony przez wybitnego eksperta, którego kompetencje są potwierdzone dokumentami i długoletnim doświadczeniem. w zakres usług wchodzą kuracje takie jak kinesiotaping łódź, różne odmiany masaży albo terapie przygotowane dla zawodników sportowych.

  Data dodania: 12 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Piasek Łódź »

  Firma Kamelak zapewnia usługi ciężkim sprzętem. Przedsiębiorstwo ma pojazdy wywrotki Łódź o sporej pojemności, koparki kołowe i sprzęt wyburzeniowy. Oferta została skierowana zarówno do zleceniodawców indywidualnych, jak i podmiotów rynkowych. To różnego rodzaju roboty ziemne Łódź, jak na przykład niwelowanie terenu, transport materiałów sypkich Łódź, jak również profesjonalne wyburzenia budynków Łódź. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od kilkudziesięciu lat i fachowym pracownikom firma Kamelak jest doceniana przez kontrahentów. firma kamelak zapewnia usługi ciężkim sprzętem. przedsiębiorstwo ma pojazdy wywrotki łódź o sporej pojemności, koparki kołowe i sprzęt wyburzeniowy. oferta została skierowana zarówno do zleceniodawców indywidualnych, jak i podmiotów rynkowych. to różnego rodzaju roboty ziemne łódź, jak na przykład niwelowanie terenu, transport materiałów sypkich łódź, jak również profesjonalne wyburzenia budynków łódź. dzięki doświadczeniu zdobywanemu od kilkudziesięciu lat i fachowym pracownikom firma kamelak jest doceniana przez kontrahentów.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Mapa województw:

Tylko u nas Kamera bezprzewodowa, wysokiej jako?ci.   Polecamy Torby reklamowe, w najni?szych cenach.   Oferujemy Noktowizory , ró?nego rodzaju.   Oferujemy wysokiej jako?ci, prosto z importu olej z czerwonej palmy, do nabycia tylko w naszym sklepie.